18 Жов 2017 09:00-16:00

Зареєструватись

Торгово-промислова палата України спільно з ГО «Всеукраїнське Братство Бджолярів України» за підтримки Київської обласної державної адміністрації та Посольства Франції в Україні проводить осінній діловий форум «Україна медова і світ». Комунікаційний, дискусійний майданчик, де планується разом із виробниками  продукції бджільництва, переробниками та експортерами, науковцями, представниками органів державної влади із залученням провідних французьких експертів   обговорити     актуальні питання виробництва та реалізації українського меду,  підвищення конкурентності на внутрішньому та зовнішніх ринках, проблеми  адаптації до інтеграційних процесів, підвищення інвестиційної привабливості та отримання нових комерційних можливостей ведення бджільництва в Україні.

Мета форуму: 

Дослідити стан та перспективи розвитку бджільницької галузі України в короткостроковій та середньостроковій перспективі. Проаналізувати чинники, які впливають на ведення бджільницької практики  в Україні, щоб виробники продукції – бджолярі  могли приймати правильні та виважені рішення щодо перспектив своєї діяльності. Посприяти налагодженню взаємодії виробників продукції бджільництва із підприємцями – переробниками й експортерами, а також підприємців із іноземними інвесторами. Напрацювати рекомендації, із урахуванням пропозицій провідних французьких експертів, щодо: організації виробників для ефективного відстоювання бджолярами своїх  економічних інтересів, підвищення прибутковості ведення медового бізнесу, шляхів розширення внутрішнього ринку меду та диверсифікації експорту,  популяризації продукції бджільництва в Україні.

Теми для обговорення:

· Розвиток української бджільницької  галузі в реаліях  економічної ситуації в Україні загалом і в умовах значних історичних викликів.
· Перспективи реформування бджільницької галузі із урахуванням досвіду Франції,  а також можливостей ведення підприємницької діяльності в Україні за стандартами Європейського Союзу та світу.
· Основні виклики щодо практичного бджільництва, які щодня мають вирішувати бджолярі – виробники продукції бджільництва.
· Експертні дослідження з питань безпечності продукції бджільництва в умовах неефективного ветеринарного обслуговування пасік і тотального знищення бджіл пестицидами.
· Ситуація на світових ринках щодо меду.
· Приклади успішних проектів, що реалізовані в Україні національними     компаніями – лідерами експортних ринків. Обмін досвідом власників цих компаній і практичні рекомендації щодо уникнення ризиків і помилок на шляху їх реалізації.
· Рекомендації   провідних французьких експертів стосовно підвищення ефективності ведення медового бізнесу в Україні.

До участі у форумі запрошуються: виробники бджільницької продукції – бджолярі, вчені, експерти, виробники обладнання, успішні підприємці, які зацікавлені в економічному розвитку України, експортери меду. В роботі  форуму візьмуть участь представники: Державної  служби  України  з  питань  безпечності  та якості харчових продуктів, Міністерства аграрної політики та продовольства України,   міжнародних організацій та установ, провідні французькі експерти в галузі виробництва продукції бджільництва.

Програма форуму

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації:
тел.:   (044) 584 28 31, e-mail:kat-bsd@ucci.org.ua  (Олександра Коваленко).

Акредитація ЗМІ:
тел.: (044) 584-28-36, e-mail: press@ucci.org.ua

Додаткова інформація:
тел.: (044) 583 50 68, e-mail: u-ol@ucci.org.ua (Олег Юхновський)