23 травня 2018 року в ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33) відбудеться українсько-кіпрський бізнес-форум.

Співорганізаторами заходу з кіпрської сторони є Міністерство енергетики, торгівлі, індустрії та туризму Республіки Кіпр та ТПП Республіки Кіпр.

Під час зустрічі будуть обговорюватися питання двостороннього торгово-економічного співробітництва кіпрських та українських компаній, привабливості інвестиційного клімату Кіпру, сфери взаємовигідного співробітництва тощо.

За інформацією Міністерства закордонних справ України, найважливішими статтями українського експорту до Кіпру є товари сільськогосподарського призначення, металопродукція, чорні метали та вироби з них, нафта і нафтопродукти. Традиційними статтями кіпрського експорту в Україну є цитрусові, а також надання юридичних та консалтингових послуг з міжнародного податкового планування.

Основна мета заходу – сприяння двосторонньому інвестиційному та інноваційному співробітництву в фінансовому, юридичному, аграрному секторі та у сфері нерухомості.

Цей бізнес-форум надасть можливість для українського бізнесу показати свій величезний потенціал та продемонструвати інновації в згаданих сферах.

З 1 січня 2016 року вступила в дію Угода про «Поглиблену та всебічну зону вільної торгівлі між Україною та ЄС». Зазначена угода спрямована на зменшення та скасування тарифів, які застосовуються сторонами щодо товарів, лібералізацію доступу до ринку послуг, а також на приведення українських правил та регламентів, що стосуються бізнесу, у відповідність з правилам та регламентам ЄС з метою забезпечення вільного руху товарів і послуг між двома сторонами.

До участі у заході запрошуються представники українських підприємств/організацій, які мають бажання налагодити та розвинути співпрацю з кіпрськими партнерами. Робоча мова бізнес-форуму – англійська та українська з синхронним перекладом.

У разі зацікавленості прохання до 21 травня ц.р. заповнити анкету-заявку. У разі, якщо від одного підприємства буде декілька учасників, прохання заповнювати анкети на кожного учасника окремо.

Список кіпрської делегації.

За додатковою інформацією прохання звертатися за

тел.: +38 044 461-98-07,

e-mail: isa-iprg@ucci.org.ua.