21 вересня 2018 року у Луцьку відбудеться масштабний бізнес-форум «Волинь – Інвест 2018».

Мета бізнес-форуму – активізація діалогу між владою та бізнесом, розвиток існуючих та започаткування нових ділових зв’язків, демонстрація переваг області для потенційних інвесторів, презентація цікавих інвестиційних проектів.

Основним завданням форуму «Волинь – Інвест 2018» є показати інвестиційну привабливість Волині сьогодні, а також знайти реальних інвесторів для майбутніх проектів, крім того – пошук нових ринків збуту місцевої продукції: сільського, лісового господарств.

Формат форуму передбачає насичену програму, що складається з трьох тематичних дискусійних платформ, які присвячені питанням:

– «зеленої економіки», промисловості, логістики, створення та функціонування індустріальних парків і логістичних центрів;
– розвитку сільського та лісового господарства;
– туризму, культурної, науково-освітньої співпраці.

У рамках форуму передбачається проведення виставки досягнень волинських підприємств у галузях сільського господарства, деревообробної, легкої та харчової промисловості, а також сфери послуг.

На форум запрошено близько 300 представників влади, місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу, торгово-промислових палат, бізнесу, ділових, освітніх і наукових кіл, фінансових організацій та установ, експертів з міжнародних програм та проектів.

Участь у форумі БЕЗКОШТОВНА.Потрібно лише зареєструватись за посиланням: 

http://bit.ly/2JLdvP5

Організатори:
Волинська обласна державна адміністрація
Волинська обласна рада
Волинська торгово-промислова палата
Луцька міська рада

Маркетинг партнер заходу – ARTEFACT.St

У разі виникнення запитань звертайтесь за контактами:
☎️+380683906241 
☎️+380332778202 Оля Мосор
☎️+380332778248 Оксана Гуляр

✉️ investinvolyn.forum@gmail.com