Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата запрошує взяти участь у VI Міжнародній Агропромисловій виставці “АгроЕкспо-2018”, що пройде у місті Кропивницькому в період з 26 по 29 вересня 2018 року.

АгроЕкспо” – найбільша в Україні міжнародна спеціалізована виставка, що володіє 125000 кв.м відкритої та 22500 кв.м критої виставкової площі в новому, прекрасно обладнаному виставковому павільйоні, а також унікальним полігоном площею 16 гектарів для тестування і демонстрації в роботі сільськогосподарських машин.

Організатори виставкиМіністерство аграрної політики та продовольства УкраїниТоргово-промислова палата УкраїниНаціональна академія аграрних наукВсеукраїнська асоціація виробників машин та обладнання для агропромислового комплексу “Украгромаш”Українська асоціація аграрних інженерів.

Захід проходить в центральному сільськогосподарському регіоні України.

Основною метою виставки є надання можливості компаніям-виробникам продукції для сільського господарства повною мірою представити свою продукцію споживачам з усіх регіонів України.

У 2017 році виставку офіційно відвідали понад 27 тисяч гостей – керівників і спеціалістів сільськогосподарських підприємств. Число учасників виставки склало 585 компаній.

Тематично виставка “АгроЕкспо-2018” охоплюватиме такі напрямки:
– рослинництво: машини і технології, насіння та засоби захисту рослин;
– тваринництво: племінні тварини, обладнання ферм, корми та ветеринарія;
– переробка і зберігання сільськогосподарської продукції;
– транспорт і спецтехніка для сільського господарства;
– будівництво промислових і цивільних об’єктів в сільському господарстві;
– енергозабезпечення та альтернативні джерела енергії в сільському господарстві;
– екологія: утилізація та переробка відходів сільськогосподарського виробництва;
– виставка автомобілів AutoLand (Автоленд);
– спеціальні заходи та бізнес-форуми;
– конференції, консультації фахівців;
– розважальні заходи в рамках “Покровського ярмарку”.

Для підприємств-членів Палати Кіровоградська РТПП зарезервувала виставкові площі у критій експозиції “АгроЕкспо-2018” (в секторах С-4, С-8).

Для участі у виставці потрібно надіслати заявку, заповнену на бланку встановленого зразка на електронну адресу info@chamber.kr.ua або факсом (0522) 24-02-89.

Деталі за посиланням http://bit.ly/2w8keh6