16 листопада 2018 року у місті Києві відбудеться ІІІ Український форум Шовкового шляху.

Організатор – Українська асоціація Шовкового шляху SilkLink.

У рамках заходу заплановано проведення Інноваційної виставки за участю китайських корпорацій, а також галузевих панельних сесій (динаміка успішного українсько-китайського співробітництва, розвиток альтернативної енергетики, інвестиції, ІТ та інновації).

Участь у роботі міжнародного форуму візьмуть представники українського Уряду та Верховної Ради України, представники українського та китайського великого та середнього бізнесу, Посольство Китайської Народної Республіки в Україні, а також представники ЗМІ.

Додатково зазначаємо, що Українську асоціацію Шовкового шляху SilkLink було створено у 2016 році задля поглиблення українсько-китайської співпраці за підтримки Адміністрації Президента України, Депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою, Міністерства закордонних справ України та Посольства України в Китайській Народній Республіці.

На сьогоднішній день Асоціація SilkLink – це єдина українська організація, основним завданням якої є залучення китайських інвестицій в економіку України, сприяння реалізації проектів державно-приватного партнерства та створення умов для розвитку українського бізнесу.

З метою налагодження українсько-китайської співпраці Асоціація надає 50% знижку на придбання квитків для представників бізнесу Волинської області. Знижку можна отримати перейшовши за наступним посиланням: https://silklink2018.ticketforevent.com/?promоcode=Partner3.

Детальна інформація про захід розміщена на офіційній веб-сторінці: http://bit.ly/2O38dAV, Facebook: https://www.facebook.com/UkrainianSilkRoadForum.  

Детальна інформація за тел.: 778 198, 778 191

e-mail: euroint@geko.voladm.gov.ua.

Контактна особа – Мар‘янна Ільїна (Управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції обласної державної адміністрації)