З 13 по 16 листопада ц.р. в рамках проведення Спільного засідання комісії з економічного, торговельного та технічного співробітництва між Урядом України та Урядом Держави Катар (м. Доха, Держава Катар) під головуванням Першого віце-прем’єр Міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі    С. І. Кубіва, ТПП України організовує діловий візит українських підприємців до Держави Катар.  Протягом перебування в Катарі члени бізнесової делегації будуть присутні під час різного виду зустрічей, братимуть участь в катарсько-українському бізнес-форумі (м. Катар, ТПП Катару). Також буде запропонована культурна програма та ділові зустрічі з компаніями. ТПП України пропонує долучитися до складу ділової місії українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних компаній.                                                                            

Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавих для них катарських ринках.                                                                                                                                             

Катарська сторона зацікавлена у співпраці у таких пріоритетних галузях, як: чорні метали та вироби з них, продукція агропромислового комплексу (зернові культури (на першому місці по експорту є ячмінь), молоко і молочні продукти, яйця птиці, натуральний  мед, м’ясо та їстивні субпродукти, вироби деревообробної промисловості (меблі, вироби з деревини), машинобудування тощо.

          Крім того, катарська сторона зацікавлена в участі українських компанії щодо спорудження та території Катару терміналів для зберігання (переробки) зернових та соняшникової олії з України. Крім того, у контексті підготовки країни до проведення Чемпіонату світу з футболу 2022 р., перспективними напрямами розширення українського експорту до Катару залишаються поставки будівельних матеріалів та експорт послуг (виконання українськими компаніями робіт з будівництва доріг, готелів, спортивних об’єктів на правах субпідрядників, а також їхнє оснащення).

Катарський імпорт представлений переважно такими товарними позиціями: пластмаси, полімерні матеріали, органічні хімічні сполуки, продукція нафтохімічної галузі.

Проект програми додається.

РЕЄСТРАЦІЯ на сайті ТПП України (www.ucci.org.ua ).

ВАРТІСТЬ участі : 1640$ ( включає переліт, проживання в готелі 4*, трансфер з/до аеропорту, трансфер протягом двух днів перебування в м .Доха).

В вартість не включено екскурсію – 87$ ( російськомовний гід).

Щодо детальної інформації щодо умов та вартості участі звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України – Ольга Сухенко (+38067 230-90-38, +38 044 461-98-07, oas-ier@ucci.org.ua).

ДОВІДКОВО:

ВІЗА: Між Україною та Державою Катар діє безвізовий режим.

Держава Катар, (столиця м. Доха )знаходиться на півострові Аль-Катар у східній частині Аравійського півострова, на узбережжі Перської затоки.

Стратегічні природні ресурси: величезні поклади природного газу, нафти.

Релігія: іслам

Державна мова: арабська. Більшість населення володіє англійською.

Економіка: ВВП на душу населення –129,7 тис. дол. США на рік (2016 р.) – перше місце у світі

Авіасполучення: Катарські авілінії виконують рейсові прямі сполучення 2 рази в день кожного дня.

 

Очікувана середня температура повітря в листопаді t° + 28.