29 листопада 2018 року в приміщенні ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей», 4 поверх) відбудеться Українсько-Корейський бізнес-форум. У заході передбачається участь Надзвичайного та Повноважного Посла Корейської Республіки в Україні Лі Янг Гу. До складу корейської делегації входять представники як приватного так і державного секторів.

Корейська сторона виявила зацікавленість у співробітництві насамперед в агропромисловому секторі  (зернові культури, рослинна олій, борошно), будівництві, металургії. Крім того, корейська сторона зацікавлена імпортувати з України чорні метали та вироби з них, руди, шлаки і золи; деревину та вироби з неї, недорогоцінні метали, тютюн та його промислові замінники та інше.

Перспективними напрямками співробітництва на сьогодні вбачається налагодження співробітництва також в космічній галузі, спільні наукові проекти тощо.

Основними статтями імпорту в Україну є електричні машини, засоби наземного транспорту (крім залізничного), пластмаси та полімерні матеріали.

Програма заходу передбачає пленарну частину, а також двосторонні B2B зустрічі між компаніями.

Початок заходу – о 13:30, реєстрація – з 13:00.

Вартість участі – 500 грн. (включаючи ПДВ).

Список представників Корейської делегації та програма заходу будуть розміщені згодом.

За додатковою інформацією звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 461-98-07(08), конт.особа Ольга Сухенко, Анна Гусак (+380955466509) або ел. поштою:  oas-ier@ucci.org.ua.