Друзі, раді Вам повідомити про нові можливості фінансування.

Комітет фінансового ринку при ТПП України протягом кількох років співпрацював з американським трастовим фондом, випробовуючи різні механізми інвестування в Україні коштів. Результати переговорів з представниками фонду завершилися в кінці 2018 р. попередньою угодою щодо суттєвого розширення інвестування в український бізнес: близько 50 млн. євро у 2019 році зі збільшенням на порядок у наступні роки.

Трастовий Фонд готовий інвестувати в український бізнес через створені в Україні інвестиційні фонди, орієнтовані на окремі галузі. Всі інвестиційні проекти реалізовуватимуться повністю прозоро для інвестора. Для надходження інвестиційних коштів інвестору необхідно надати для дослідження портфель інвестиційних проектів. Такий портфель вже наполовину укомплектований. Тож необхідно тільки завершити його наповнення.

У разі зацікавлення членів Волинської ТПП даною пропозицією потрібно заповнити резюме проекту в якому викласти свої потреби у інвестуванні за формою, що прикладена до цього листа. Анкета надається виключно членам ТПП при зверненні за тел. +380506665008, або за ел. адресою kyrychuk@vcci.com.ua. У випадку зацікавлення не членів палати передумовою отримання анкети є набуття членства у ТПП.

За результатами попереднього розгляду будуть відібрані резюме компаній, що максимально відповідають критеріям для надання інвестицій. Ключовими попередніми критеріями є приватна, або колективна форма власності не менш як на 75% та інвестиційна потреба не менш як у $100 тис.

Після відбору резюме з відповідними компаніями буде проводитись робота із підготовки інвестиційного проекту в форматі, який вимагається бенефіціарним інвестором (американським фондом). Таку роботу проводитимуть експерти партнера Комітету – асоціації Украконсалтінг. Умови надання фінансування узгоджуватимуться з кожним підприємством індивідуально. Вони є значно привабливішими за існуючі в Україні.

Крім того, підприємство має бути готовим виконувати додаткові вимоги інвестора: готовність до прозорої для інвестора діяльності, участь у соціальному розвитку свого трудового колективу, території та громади, де провадиться бізнес, ефективність (ощадливість) ведення бізнесу, членство у бізнес-об’єднанні та низки інших. Однак, виконання цих умов буде оцінюватися вже на етапі підготовки інвестиційного проекту. Тому на початку необхідне тільки резюме потреби в фінансуванні.