Волинська торгово-промислова палата запрошує до міжнародного виставкового центру

PTAK WARSAW EXPO (м. Варшава, Польща), 24-26 травня 2019 року, для відвідання:

Міжнародної виставки ” Warsaw Gift & Deco Show ”

WARSAW GIFT & DECO SHOW – це виставка різноманітної дизайнерської та подарункової продукції. Більше 800 експонентів з Польщі та інших країн, які представлять останні новинки товарів щоденного використання, подарунків, сувенірів, ювелірних прикрас,  канцелярських товарів, декоративних предметів, елементів дизайну, інтер’єру, малих електронних товарів, іграшок, текстилю для дітей, екологічно сертифікованої продукції, продукції з вторинної сировини.

Виставка складається з окремих тематичних розділів: «HOME & DECO» – «Оформлення інтер’єру», «CERAMICS & GLASS» – «Кераміка і скло», «CELEBRATION» – «Урочистості», розділ «Kids» – «Для дітей», фестиваль моди «Mustache Yard Sale», розділ «HANDMADE»-«Рукоділля», розділ екологічно сертифікованої продукції та рециклінгу «ECO / Recykling»-«Еко / Рециклінг», розділ «Gadgets»-«Гаджети», розділ «PAPER & OFFICE». Детальніше за посиланням: https://warsawgiftshow.com/ru/

Спортивної виставки «Go Active Show 2019»

GO ACTIVE SHOW – найбільша виставка спорту в Польщі і четверта в Європі. На виставці буде представлене спортивне обладнання, обладнання для фітнесу, спортивний одяг та взуття, спортивне харчування, спортивні аксесуари, мобільні додатки та програмне забезпечення, реабілітація та фізіотерапія, Wellness & Spa та ін. Це ідеальне місце для вивчення нових продуктів, просування і продажу власних товарів і послуг і започаткування вигідних ділових відносин. У 2018 році близько 500 експонентів представляли майже 600 міжнародних брендів, представлених на Go Active Show.

Щороку цей захід приваблює десятки тисяч любителів активного та здорового способу життя, де чекають зустрічі із зірками з різних видів спорту, національних та міжнародних змагань, інтенсивні тренінги та цінні майстер-класи. Під час виставки, учасники матимуть змогу взяти участь у фестивалі Body&Mind, майстер-класах з Zumba, Salsa, Strong by Zumba; міжнародному аква фітнес форумі AQUAMANIA. Go Active Show – це також можливість для відвідувачів спробувати нові спортивні заходи та придбати спортивне спорядження, товари та послуги за спеціальною ціною. Детальніше за посиланням: https://goactiveshow.pl/en/

Вартість поїздки складає 1 080,00 грн. в т.ч. ПДВ та включає в себе: проживання 2 доби в двомісних номерах зі сніданком (готель уточнюється); проїзд на комфортабельному автобусі по маршруту Луцьк-Варшава-Луцьк, супровід керівника групи; оргвитрати палати.

Виїзд на виставку планується 24 травня 2019 р., повернення 26 травня 2019 р.

Заявки на участь приймаються Волинською ТПП до 17 травня 2019 року по тел. (050) 6665008, (0332) 77-05-32, (050) 9515203 або на e-mail: zez@vcci.com.ua.