Реєстрація

Волинська торгово-промислова палата запрошує відвідати міжнародну виставку органічних продуктів та продуктів харчування «BIOEXPO WARSAW», яка відбудеться 11-12-13 жовтня 2019 року, у міжнародному виставковому центрі PTAK WARSAW EXPO (м. Варшава, Польща).

Виставка BIOEXPO Warsaw присвячена галузі виробництва і продажу екологічно чистих (органічних), натуральних продуктів харчування і товарів. Під час виставки, в одному місці, і в один час провідні виробники і дистриб’ютори зустрінуться із закупівельниками, власниками спеціалізованих магазинів, представниками оптової торгівлі, продуктових магазинів, магазинів з товарами повсякденного вжитку, щоб налагодити ділові контакти, а також обговорити перспективи подальшої співпраці.

Тематичні зони для відвідувачів:

  • Продукти харчування та напої (широкий асортимент сертифікованих, екологічно чистих продуктів харчування)

  • Краса та чистота (екологічна, натуральна і органічна косметика і миючі засоби; екологічно безпечна для навколишнього середовища косметика та засоби для чищення для дому та промисловості)

  • Ekotech (екологічна упаковка і посуд багаторазового використання; пакувальні машини, обладнання для сортування та переробки, логістика)

  • Biolife (органічний і натуральний текстиль, екоіграшки, побутова техніка та товари для дому, екологічні продукти для домашніх тварин)

  • Bioagro (посівний матеріал і засоби захисту рослин для екологічного землеробства; органічні засоби для сільськогосподарського виробництва, біодобрива, екологічні засоби захисту рослин)

  • Startup (інноваційні рішення входять на ринок екологічно чистих продуктів і товарів)

Детальніше про виставку https://bioexpo.pl/ru/

Вартість поїздки складає 1 440,00 грн., що включає в себе: проживання 2 доби в двомісних номерах зі сніданком (готель уточнюється); проїзд автобусом за маршрутом Луцьк-Варшава-Луцьк, екскурсія у Варшаві, супровід керівника групи; оргвитрати палати.

Виїзд на виставку планується 11 жовтня 2019 р., о 8:00 ранку, від готелю Україна (м. Луцьк, вул. Словацького, 2) та повернення 13 жовтня 2019 р. Наявність біометричного паспорту або шенгенської візи обов’язкова, а також полісу медичного страхування.

Реєстрація

Заявки на участь приймаються Волинською ТПП до 4 жовтня 2019 року по тел. (050) 6665008, (0332) 77-05-32, (050) 9515203 або на e-mail: zez@vcci.com.ua.