Запрошуємо Вас прийняти участь у XIII ФОРУМІ ЄВРОПА – УКРАЇНА який відбудеться 04-05 лютого в м. Жешув.(Республіка Польща).

Головною темою цьогорічного, тринадцятого, Форуму буде продовження реформ та модернiзацiї України новою владою, спiвпраця з країнами Європейського Союзу та НАТО, забезпечення сталого розвитку України та її iнтеграцiя до європейських та євроатлантичних структур.

У програмі форуму:
☑️ 2 днi дискусiй та зустрiчей;
☑️ презентацiя Головного Рапорту;
☑️ пленарнi сесiї: ключовi учасники говоритимуть про економiчну та полiтичну спiвпрацю України та європейських держав;
☑️ понад 30 панельних дискусiй, присвячених економiчним, полiтичним та соцiальним питанням;
☑️ Схiдний Ярмарок – можливiсть презентацiї фiрм та встановлення безпосереднiх бiзнес-контактiв;
☑️ Форум Молодих Лiдерiв;
☑️ 10 презентацiй українських регiонiв, окремих галузей економiки тощо;
☑️ 2 банкети: можливiсть безпосереднього нетворкiнгу з учасниками Форуму.

Східний Ярмарок – це масштабна виставка, де кожна галузь бізнесу може показати свої товари та послуги. Це унікальна можливість знайти клієнтів та інвесторів. В попередні роки найпопулярнішими на Ярмарку були ІТ технології, фінанси, страхування, будівництво, моторизація та авіація, легка промисловість, HR, а також туризм та спорт. Проте, цей список не є вичерпний і кожен може продемонструвати свої пропозиції та можливості.

Більше того, для українців участь повністю безкоштовна, оскільки ми зацікавлені в спільному розвитку бізнесу.

Офiцiйним пiдтвердженням участi у Форумi є заповнення учасником реєстрацiйної форми, яка знаходиться на сторiнцi: www.forum-ekonomiczne.pl

Для участі у форумі запрошені понад 800 учасникiв з Польщi, України, сусiднiх держав та США — дипломати, представники урядiв, бiзнесу, мiсцевого самоврядування, європейських iнституцiй, мiжнародних органiзацiй, експерти, аналітики, полiтики.