5 вересня 2022 року у м. Луцьк (Київський майдан 7, Конференц-зала Волинської Торгово-промислової палати) відбудеться воркшоп на тему: «Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку», який проводиться Волинською Торгово-промисловою палатою України спільно з Експортно-кредитним агентством (ЕКА) у партнерстві з Волинським обласним об’єднанням Федерації роботодавців та Волинською обласною військовою адміністрацією за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

 

Початок заходу о 9:30 год.

 

Під час заходу запланована презентація експертами Експортно-кредитного агентства актуальних інструментів фінансової підтримки експортної діяльності бізнесу, які діють під час дії воєнного стану.

У воркшопі також візьмуть участь представники регіональних відділень Укргазбанку,  Ощадбанку, Укрексімбанку, Таскомбанку, які у партнерстві з ПрАТ “Експортно-кредитне агентство” вже надають або планують надавати пільгове кредитування підприємцям на виконання експортних контрактів у найближчому майбутньому.

Після закінчення воркшопу експортера можуть отримати індивідуальні консультації по продуктам перед експортної фінансової підтримки.

Участь у заходах буде корисна представникам експортоорієнтованого бізнесу області та виробникам, які планують свою зовнішньоекономічну діяльність.

Реєстрація до 4 вересня до 14:00 за посиланням:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfHIKFTONy0dL…/viewform

Програма заходу буде надіслана на електронну адресу, вказану під час реєстрації.