Друзі, інформуємо Вас, що наша громадська організація розпочинає реалізацію проєкту «Прозорий інформаційний простір в умовах воєнного стану» в рамках підтримки проєкту Громадської ініціативи “За чесну та прозору митницю”, який виконується Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/…/aid-development-cooperation…).
![⏱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1/16/23f1.png)
![🎯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1/16/1f3af.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
переміщення вантажів та буде досліджена точка зору ключових сторін.
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Далі буде – слідкуйте за оновленнями на нашій сторінці у ФБ, а також сторінці у ФБ, телеграм та сайті нашого постійного партнера – Волинська торгово-промислова палата https://www.facebook.com/VolynskaTPP / www.vcci.com.ua.
Більше про громадську ініціативу “За прозору та чесну митницю” – https://tinyurl.com/sa34bnv
![📲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)