22 грудня 2022р. о 14:00 ми проведемо вже фінальну четверту фокус-групу з суб’єктами ЗЕД «Міжнародна торгівля в умовах війни» в рамках проекту «Прозорий інформаційний простір в умовах воєнного стану».
Цільова аудиторія: учасники ЗЕД, перевізники, логістичні компанії, митні брокери.
Метою зустрічі є оцінка задоволеності представниками бізнесу умовами та якістю державних послуг, отриманих ними від Державної митної служби України при переміщенні товарів через митний кордон України.
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![🏫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t28/1/16/1f3eb.png)
Для участі зателефонуйте нам або напишіть!
![📱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f4f1.png)