Торгово-промислова палата України в партнерстві з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури та за сприяння Комітету підприємців в сфері транспорту при ТПП України організовує Презентацію «Відкритий кордон»: єЧерга – проєкт, який вже успішно реалізовується на пункті пропуску Ягодин-Дорогуськ. 🚛🚛🚛🚛🚛

👉Презентація відбудеться 19 грудня, початок об 11:00, формат – онлайн. Цільова аудиторія – перевізники, логістичні компанії, компанії-експортери.
 👉Мета заходу – презентувати проєкт широкому загалу, обговорити переваги та проблемні питання роботи електронної системи, та також озвучити пропозиції вантажоперевізників та знайти шляхи виішення проблемних питань.
З ціллю моніторингу роботи системи та покращення «єЧерги» просимо заповнити опитувальник, що автоматично є реєстрацією на участь в заході.
Анкета за посиланням – https://forms.gle/UYihTxeBjyQRMZR96
Після реєстрації на пошту буде надіслано посилання на підключення в зум, а також детальна програма заходу.
Довідково:
✅ З 12 грудня цього року повноцінно запрацювала електронна черга перетину кордону.
Станом на 18:00 в перший день роботи системи понад 1400 вантажних транспортних засобів стали в електронну чергу перетину кордону в пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ», а цілодобова гаряча лінія Укртрансбезпеки прийняла більше, ніж 800 звернень.
✅ Середня кількість транспортних засобів, що перетинають кордон за добу в цьому пункті пропуску – 600. Та через погіршення погодних умов наразі транспорт рухається повільніше, ніж зазвичай.
Біля пункту пропуску чергують інспектори Державної служби з безпеки на транспорті. Вони допомагають водіям розібратись з новою для них системою.
Понад добу зберігаються складні погодні умови і дороги, що ведуть до пункту пропуску, засніжені. Укравтодор постійно розчищає під’їзні шляхи та майданчик очікування біля пункту пропуску.
✅ Система електронної черги перетину кордону (єЧерга) діє тільки для вантажних транспортних засобів і лише в пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ». Вона була створена, щоб упорядкувати живу чергу на кордоні, адже потік автотранспорту значно збільшився з моменту повномасштабного вторгнення росії.
✔️ єЧерга безкоштовна і не прив’язана до жодних сервісних зон. Зареєструватися і слідкувати за просуванням черги перевізники можуть онлайн на сайті echerha.gov.ua, зокрема в своїх особистих кабінетах.
❗️ Ця інформаційно-комунікаційна система унікальна. Вона була розроблена спеціально для українського пункту пропуску і враховує особливості української нормативно-правової бази.
Україна одна з перших країн у світі, яка створила і запроваджує подібну систему.
ℹ️Проєкт реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці за підтримки USAID/UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах у співпраці з Державною прикордонною службою України, Державною митною службою України, Укртрансбезпеки, Укравтодором.
❗️ Зареєструватись в єЧергу можна на сайті https://echerha.gov.ua/.
Також для усіх водіїв цілодобово працює гаряча лінія:
+38(044) 334 4304
+380 67 120 0483
👉З інструкціями «Як стати в електронну чергу» українською, англійською та польською мовами можна ознайомитися за посиланнями