Де знайти бізнес-ідеї, що будуть працювати? Відповідь на це питання шукали під час чергового вебінару проєкту Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» , що впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Захід на тему «Генерація ідей для бізнесу» відбувся 25 квітня у форматі онлайн.

Дякуємо за професійні поради бізнес-тренерці Ользі Маліхатко!

7 основних джерел, що допоможуть знайти саме вашу бізнес-ідею:

  1. Хобі, вподобання, таланти, інтереси
  2. Спостереження, користувацький досвід
  3. Аналіз проблем, потреб і запитів
  4. Тренди
  5. Імпортозаміщення / аналіз підприємств
  6. Мрія
  7. Участь у ланцюгах доданої вартості

Якщо ви не встигли долучитись онлайн, вебінар доступний у запису:

https://youtu.be/Y27FQK6dzFg

 

Друга зустріч з експерткою Ольгою Маліхатко відбудеться у четвер, 27 квітня.

Тема вебінару:

Фандрейзинг для бізнесу. Особливості написання грантової заявки

Детальніше про спікерку:

Ольга Маліхатко, тренерка з проектного менеджменту, фандрейзингу, лідерства, емоційного та професійного вигорання, вирішення творчих ідей через синектику, розвиток soft skills. Сертифікована бізнес-тренерка Міжнародної організації праці ILO за програмами: «Генеруй бізнес- ідею», «Розпочни свій бізнес». Фасилітаторка та тренерка з організаційного розвитку громад Корпусу Миру США в Україні (TCF CD).

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/U4KRGyd

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua

 

***

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.