Запорізька і Волинська торгово-промислові палати продовжують реалізацію спільного проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Наша мета – надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема, у питаннях розвитку бізнесу та підтримки експортоорієнтованих підприємств в умовах воєнного стану. Для цього залучаємо фахових експертів, обираємо затребувані і актуальні теми.

13 квітня 2023 року говорили про вплив воєнного стану на фінансову стійкість та економічну активність бізнесу. У центрі уваги – податкове, трудове законодавство.

Експертка зустрічі – практикуюча бухгалтерка Олена Пархомей, керівниця ТОВ «Інтелект–центр» (компанія, що понад 13 років працює на ринку бухгалтерських послуг у Луцьку та Волинській області).

Основні питання:

  • Трудові відносини в умовах воєнного часу
  • Загальні правила сплати податків та подання звітності
  • Проведення розрахункових операцій з використанням РРО/ПРРО
  • ФОП і єдиний податок.
  • Кредитування
  • Індексація-2023

Переглянути відеозапис вебінару можна за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=sCKXZUU6N8I

Долучайтесь до наших наступних зустрічей!

 

У квітні 2023 року також відбудуться вебінари на такі теми:

14.04 – Фінансові інструменти державної підтримки бізнесу

18.04 – Як адаптувати свій бізнес в часи війни

21.04 – Ефективні перемовини для бізнесу

25.04 – Генерація ідей для бізнесу

27.04 – Фандрейзинг. Особливості написання грантової заявки

 

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/U4KRGyd

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua

 

***

Протягом двох місяців заплановано проведення 25 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, майстер-класів, а також круглого столу для спільного вирішення бізнес-завдань учасників та учасниць. Основні теми курсу – форс-мажорні обставини, інтернаціоналізація МСП, кластерні інструменти, фандрейзинг, питання фінансової стійкості й економічної активності бізнесу, мінімізація ризиків під час експорту/імпорту, експортний маркетинг, пошук партнерів, робота на маркетплейсах, відповідність продукції стандартам ЄС.

 

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.