7 та 11 квітня 2023 року Запорізька і Волинська торгово-промислові палати запрошують підприємців і підприємниць на безкоштовні вебінари на тему інтернаціоналізації та кращих кластерних інструментів для МСП. Заходи відбудуться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.

Спікери заходів:

Олександр Юрчак, генеральний директор Асоціації підприємств промислової автоматизації України, координатор руху «Індустрія 4.0 в Україні»;

Ольга Трофимова, директорка Центру Якості, міжнародна сертифікована менеджмент-консультантка СМС, віце-президентка Асоціації менеджмент-консультантів IMC-Ukraine.

Основні теми вебінару «Інтернаціоналізація – орієнтири для МСП 2023», 7 квітня 2023 року:

  • загальний огляд результатів 2022-го та цілей в інтернаціоналізації у 2023 році
  • програма міжнародних подій 2023
  • програми фандрейзингу для МСП
  • платформи інтернаціоналізації

Основні теми вебінару «Кращі кластерні інструменти та практики для розвитку МСП», 11 квітня 2023 року:

  • огляд інструментів і кращих практик Українського кластерного альянсу
  • інструменти та програми інноваційного та цифрового розвитку МСП
  • інструменти нетворкингу та метчмейкингу
  • інструменти лобіювання та policy-making
  • галузеві програми та інструменти

Також спікери підготували для учасників та учасниць практичні кейси та сесію запитань-відповідей.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/U4KRGyd

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua

***

Протягом двох місяців заплановано проведення 25 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, майстер-класів, а також круглого столу для спільного вирішення бізнес-завдань учасників та учасниць. Основні теми курсу – форс-мажорні обставини, інтернаціоналізація МСП, кластерні інструменти, фандрейзинг, питання фінансової стійкості й економічної активності бізнесу, мінімізація ризиків під час експорту/імпорту, експортний маркетинг, пошук партнерів, робота на маркетплейсах, відповідність продукції стандартам ЄС.

Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема у питаннях розвитку бізнесу та підтримки експортоорієнтованих підприємств в умовах воєнного стану.

Онлайн-заходи відбуватимуться з 5 квітня по 31 травня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.