1 вересня 2023 року Запорізька і Волинська торгово-промислові палати запрошують підприємців і підприємниць познайомитись з ефективними інструментами масштабування бізнесу. Під час безкоштовного вебінару ви отримаєте важливі знання і практичні навички аналізу потенційних ринків збуту, а також побудови експортної стратегії.
Захід відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.
Спікерки заходу:
Ксенія Нагорна, начальниця управління міжнародних відносин Запорізької ТПП, сертифікована консультантка з менеджменту СМС, національна експертка багатьох міжнародних проєктів, експертка зовнішньоекономічної діяльності з більш ніж 15-річним досвідом.
Ольга Щолкіна, провідна експертка Запорізької ТПП, сертифікована консультантка з менеджменту СМС, національна експертка багатьох міжнародних проєктів, експертка зовнішньоекономічної діяльності з більш ніж 20-річним досвідом.
Обов’язкова реєстрація за посиланням: http://surl.li/jvpdt.
Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.
***
Протягом двох місяців заплановано проведення 20 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, майстер-класів, а також круглих столів для спільного вирішення бізнес-завдань учасників та учасниць. Основні теми курсу: податкове законодавство в Україні і за кордоном, співпраця кластерів і бізнесу з громадами, форс-мажори в умовах воєнного стану, електронна комерція, аналіз ринків, експортна стратегія, управління компанією, фінансова стійкість, експорт промислової та аграрної продукції до ЄС, логістичні маршрути, фінансові інструменти державної підтримки, підготовка до участі у торгових місіях і виставках.
Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема у питаннях розвитку бізнесу та підтримки експортоорієнтованих підприємств в умовах воєнного стану.
Для довідки
Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.