29 серпня 2023 року Запорізька і Волинська торгово-промислові палати запрошують підприємців і підприємниць на безкоштовний вебінар «Анатомія шахрайства в міжнародній торгівлі».

Захід відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.

Спікерка заходу: Галина Перепелиця, сертифікована тренерка та консультантка з питань міжнародної торгівлі та експорту до ЄС.

Приєднайтеся до нашого цікавого тренінгу з питань ведення міжнародного бізнесу без шахрайства та втрат. Дізнайтеся, як

⁃ розпізнавати ознаки шахрайства в міжнародній торгівлі,

⁃ запобігати шахрайствам та нечесним правилам гри.

⁃ розуміти практику шахрайства в міжнародній торгівлі

Також у програмі тренінгу:

⁃ розпізнавання шахрайства (червоні прапори) – загальні ознаки потенційного шахрайства в торгівлі, приклади, які ілюструють червоні прапори в дії

⁃ запобігання практикам шахрайства: Due Diligence, гарантії та безпечні методи оплати, інші методи

⁃ обмін досвідом учасників

Практичні вправи. Виявлення червоних прапорів (сигналів) шахрайства.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: http://surl.li/jvpdt.

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Протягом двох місяців заплановано проведення 20 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, майстер-класів, а також круглих столів для спільного вирішення бізнес-завдань учасників та учасниць. Основні теми курсу: податкове законодавство в Україні і за кордоном, співпраця кластерів і бізнесу з громадами, форс-мажори в умовах воєнного стану, електронна комерція, аналіз ринків, експортна стратегія, управління компанією, фінансова стійкість, експорт промислової та аграрної продукції до ЄС, логістичні маршрути, фінансові інструменти державної підтримки, підготовка до участі у торгових місіях і виставках.

Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема у питаннях розвитку бізнесу та підтримки експортоорієнтованих підприємств в умовах воєнного стану.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.