17 та 21 серпня 2023 року Запорізька і Волинська торгово-промислові палати запрошують підприємців і підприємниць на безкоштовні вебінари на тему масштабування бізнесу та виходу на європейський ринок. Заходи відбудуться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.

Спікерка вебінарів:

Мілітина Велика, керівниця ТОВ «АК «Бухгалтер», практикуюча бухгалтерка з досвідом понад 20 років, авторка публікацій та аналітичних статей.

Основні теми:

  • можливості підтримки та розвитку українського бізнесу, відмінності ведення бізнесу в Україні та Польщі;
  • про старт бізнесу в Польщі: яка форма власності підходить саме для вашого бізнесу, яка система оподаткування найоптимальніша, які ставки податку та нюанси вибору;
  • контрольовані іноземні компанії: хто, коли та як повинен звітувати
  • оподаткування та звільнення від оподаткування.

Також спікерка підготувала для учасників та учасниць практичні кейси та сесію запитань-відповідей.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: http://surl.li/jvpdt.

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Протягом двох місяців заплановано проведення 20 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, майстер-класів, а також круглих столів для спільного вирішення бізнес-завдань учасників та учасниць. Основні теми курсу: податкове законодавство в Україні і за кордоном, співпраця кластерів і бізнесу з громадами, форс-мажори в умовах воєнного стану, електронна комерція, аналіз ринків, експортна стратегія, управління компанією, фінансова стійкість, експорт промислової та аграрної продукції до ЄС, логістичні маршрути, фінансові інструменти державної підтримки, підготовка до участі у торгових місіях і виставках.

Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема у питаннях розвитку бізнесу та підтримки експортоорієнтованих підприємств в умовах воєнного стану.

Онлайн-заходи відбуватимуться з 17 серпня по 28 вересня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.