✅28 серпня 2023 року Запорізька і Волинська торгово-промислові палати запрошують підприємців і підприємниць на безкоштовний вебінар, який допоможе вам зрозуміти основні механізми електронної комерції, навчить використовувати їх на практиці.
Захід відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.
✔Спікерка заходу: Галина Перепелиця, сертифікована тренерка та консультантка з питань міжнародної торгівлі та експорту до ЄС.
📌Під час вебінару ви дізнаєтесь:
⁃ особливості доставки через електронну комерцію – огляд різних способів доставки та перевізників;
⁃ аналіз моделей – власне виконання, виконання третьою стороною, пряма доставка;
⁃ мита, податки та інші платежі, хто сплачує, як зазначити ціну на маркетплейсі;
У програмі заплановані практичні вправи:
⁃ “Відправити посилку!” – плануємо доставку продукту з пункту А в пункт Б, використовуючи різні методи. Оцінка варіантів доставки для певного сценарію, переваги та недоліки.
⁃ «Fulfillment Face-Off» вибір способу виконання на основі витрат, швидкості доставки, обслуговування клієнтів і контролю.
⁃ «Злом Кодексу» – обчислення мит та податків для певного товару. Розрахунок кінцевої ціни та прибутку.
Долучайтесь!
📌Обов’язкова реєстрація за посиланням: http://surl.li/jvpdt.
Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.
Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.