12 і 13 вересня 2023 року Запорізька і Волинська торгово-промислові палати запрошують підприємців і підприємниць на вебінари, присвячені правилам зовнішньоекономічної діяльності. Зокрема, розглянемо умови поставки на експорт та імпорт у військовий час, правила Інкотермс, міжнародні контракти купівлі продажу.
Заходи відбудуться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.
Спікер вебінарів:
Микола Ларін, керівник проектів Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», експерт у галузі міжнародної торгівлі. Брав безпосередню участь в якості керівника проекту по перекладу, адаптації національного законодавства та видання в Україні багатьох офіційних публікацій МТП. Практичний досвід роботи у сфері зовнішньоекономічної діяльності (експорт та імпорт з різними країнами (різні групи товарів).
У програмі вебінарів
12 вересня
Умови поставки на експорт та імпорт у військовий час.
Як працювати для зменшення ризиків?
Трирічна практика використання Правил Інкотермс®2020 від Міжнародної торгової палати.
Коментарі, розбір помилок.
Лайфхаки для українських експортерів та імпортерів.
Правила Інкотермс та логістика: розбираємось детально.
13 вересня
Контракт міжнародної купівлі-продажу готових товарів у 2023 році. Яким він має бути?
Практика Міжнародної торгової палати. Зміни в роботі на зовнішніх ринках у зв’язку з військовим станом.
Розбір основних умов в зовнішньоекономічних контрактах. На що треба звернути увагу?
Обов’язкова реєстрація за посиланням: http://surl.li/jvpdt.
Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.
***
Протягом двох місяців заплановано 20 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, майстер-класів, а також круглих столів для спільного вирішення бізнес-завдань учасників та учасниць. Основні теми курсу: податкове законодавство в Україні і за кордоном, співпраця кластерів і бізнесу з громадами, форс-мажори в умовах воєнного стану, електронна комерція, аналіз ринків, експортна стратегія, управління компанією, фінансова стійкість, експорт промислової та аграрної продукції до ЄС, логістичні маршрути, фінансові інструменти державної підтримки, підготовка до участі у торгових місіях і виставках.
Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема у питаннях розвитку бізнесу та підтримки експортоорієнтованих підприємств в умовах воєнного стану.
Для довідки
Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.