Волинська торгово-промислова палата запрошує всіх зацікавлених взяти участь у круглому столі «Стратегічні шляхи співпраці: Підвищення конкурентоспроможності бізнесу у Волинській та Запорізькій областях», який відбудеться 14 вересня об 11.00 у комбінованому офлайн/онлайн форматах.

Мета заходу: діалог про те, як спільно розглядати способи розвитку співпраці у сфері підтримки підприємництва, впровадження грантових ініціатив та донорських програм в умовах військового конфлікту.

Круглий стіл проводиться в рамках проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: http://surl.li/jvpdt

 

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

 

У серпні – вересні у рамках спільного проєкту Запорізької і Волинської ТПП відбуваються  безкоштовні консультаційні онлайн-заходи у форматі вебінарів, практикумів, майстер-класів, а також круглих столів для спільного вирішення бізнес-завдань учасників та учасниць. Основні теми курсу: податкове законодавство в Україні і за кордоном, співпраця кластерів і бізнесу з громадами, форс-мажори в умовах воєнного стану, електронна комерція, аналіз ринків, експортна стратегія, управління компанією, фінансова стійкість, експорт промислової та аграрної продукції до ЄС, логістичні маршрути, фінансові інструменти державної підтримки, підготовка до участі у торгових місіях і виставках.

Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема у питаннях розвитку бізнесу та підтримки експортоорієнтованих підприємств в умовах воєнного стану.

Долучайтесь до наших вебінарів!

15.09.2023 – вебінар «Інтелектуальна власність для бізнесу»

19.09.2023 – вебінар «Ринок зернових. Ризики та тренди поточного періоду»

20.09.2023 – вебінар «Статус авторизованого економічного оператора в Україні»

22.09.2023 – вебінар «Економічна резилієнтність: побудова фінансово стійкої компанії в умовах воєнних ризиків»

26.09.2023 – вебінар «Стратегії планування та підготовки до участі у виставках та торгових місіях»

27.09.2023 – вебінар «Фінансові інструменти державної підтримки бізнесу, програми підтримки ветеранів»

28.09.2023 – вебінар «Технічні бар’єри та виклики під час експорту промислової продукції до ЄС»

Обов’язкова реєстрація за посиланням: http://surl.li/jvpdt

 

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.