6 – 8 листопада 2023 року Запорізька і Волинська торгово-промислові палати продовжують серію безкоштовних вебінарів для бізнесу. Поговоримо про специфіку і основні інструменти маркетингу, у тому числі, для складних послуг. На вас чекає три зустрічі з сертифікованою бізнес-тренеркою Світланою Насировою. Спільний проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Заходи відбудуться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00. Тривалість кожного вебінару – 2 години.

Детальніше про спікерку:

Світлана Насирова – сертифікована бізнес-тренерка, ведуча стратегічних і командних сесій, бізнес-консультантка зі стратегічного маркетингу, розвитку та сталості бізнесу. PHD, доктор філософії в галузі адміністративного менеджменту. Керівниця асоціації консультантів для бізнесу  АКБ, керівниця київського осередку національної платформи «Жінки в бізнесі».

Основні теми:

  • 6 листопада – Маркетинг для b2b. Специфіка і основні інструменти
  • 7 листопада – Маркетинг для b2c. Чи варто бути всюди чи як обрати для себе фокусні інструменти просування?
  • 8 листопада – Специфіка маркетингу і просування складних послуг. «Як продати повітря»?

 

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Протягом двох місяців заплановано проведення понад 30 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів.

Програма курсу орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше запитань і уваги слухачів попередніх зустрічей. Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Вперше у рамках проєкту – тема зеленого (сталого) повоєнного відновлення України,  розвитку крафтового виробництва.

Онлайн-заходи відбуватимуться з 1 листопада по 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.