![🟡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f7e1.png)
![💠](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbb/1/16/1f4a0.png)
Учасники у вузькому колі обговорення з кращими фахівцями бізнес-девелопменту зможуть отримати корисні інструменти, знання для економічної підтримки та розвитку їх бізнесів та оцінити можливості їх потенційної участі у процесах відбудови України.
Основні питання до обговорення:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Крім того, підприємці матимуть змогу обрати додаткову тематику для обговорення під час реєстрації.
Серед спікерів – представники @Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, Офіс з розвитку підприємництва та експорту та національного проекту Дія.Бізнес, міжнародні експерти з розвитку бізнесу та інвестування, а також представники відповідального українського та міжнародного бізнесу.
Дата проведення: 3 листопада 2023 року, 13:30 – 18:00.
Формат заходу: офлайн, м. Луцьк
Реєстрація за посиланням*
https://forms.gle/rqkRAr8eXYokXuf78
![🔗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb3/1/16/1f517.png)
*Кількість місць обмежена (участь буде підтверджено листом у відповідь з інформацією про захід).
![ℹ](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8e/1/16/2139.png)