“До та Після” – погляд на застосування нових правил ПЄМ Конвенції. 14 листопада сертифікована тренерка та консультантка з питань міжнародної торгівлі та експорту до ЄС Галина Перепелиця надала практичні рекомендації з цієї теми експортерам Запорізької, Волинської, інших областей. Говорили про актуальні зміни в правилах та їх вплив на бізнес-процеси, організацію експорту.

📌Вебінар організовано в рамках спільного проєкту Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Регіональна конвенція (Пан-Євро-Мед, РК ПЄМ) – інструмент, який встановлює ідентичні правила походження товарів, що застосовуються в рамках угод про вільну торгівлю, укладених між її Договірними сторонами.
Учасниці Регіональної конвенції Пан-Євро-Мед: ЄС, країни ЄАВТ (Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Швейцарія), Албанія, Алжир, Боснія і Герцеговина, Грузія, Єгипет, Ізраїль, Йорданія, Ліван, Косово, Північна Македонія, Марокко, Молдова, Палестина, Сербія, Сирія, Туніс, Туреччина, Україна,Фарерські острови та Чорногорія.
Україна є учасницею Регіональної конвенції про пан-євро середземноморські преференційні правила походження з 1 лютого 2018 року.
Але положення ПЄМ застосовується не з усіма країнами.
📌Бажаєте дізнатись більше? Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням: