Раді повідомити, що Волинська ТПП запускає нову ініціативу за підтримки Програми “USAID Конкурентоспроможна економіка України”. Цей проект відкриває можливості для розвитку бізнесу та особистості.
![🌐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1/16/1f310.png)
Отримання експертних послуг для МСП з розширення експорту.
Тренінги та консультації для ефективного розвитку підприємства.
![🗓️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5c/1/16/1f5d3.png)
Тема: “Школа продажів”
Керівник: досвідчений тренер Михайло Зданевич (Михайло Зданевич).
7 дводенних тренінгів:
Активні Продажі (В2В)
Продажі в торговому залі (В2С)
Онлайн продажі
Продажі в сфері HORECA
Конфліктологія та додаткові продажі
Інструменти постійного покращення продажів
Управління продажами
![🔗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb3/1/16/1f517.png)
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.