16 листопада 2023 року запрошуємо підприємців і всіх зацікавлених на безкоштовний вебінар від Юлії Плієвої, засновниці та СЕО Apple Consulting. Участь у заході допоможе вам покращити навички ефективного управління.

Спільний проєкт Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Вебінар відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00. Тривалість вебінару – 2 години.

«Доки ми робимо те, що робимо, будемо мати те, що маємо. Це стосується як організацій, так і керівника, адже кожне управлінське рішення або дія – продукт особистих припущень. І управлінські рішення, які працювали на вас в минулому, все менше будуть результативними зараз та в майбутньому, адже передумови і контекст постійно змінюються. Якщо Ви як керівник не задоволені якимись результатами в компанії, ви маєте спочатку самі навчитись думати по-іншому. Тільки тоді ви зрозумієте, що саме робити, а чого не робити», – зазначає експертка.

На вебінарі «Мindset ефективного управлінця» з Юлією Плієвою будемо говорити про 5 конкретних форм мислення, які допомагають, а не заважають досягати результатів та більш об’єктивно реагувати на зміни. Новий управлінський mindset допоможе вам позбутись постійного «гасіння пожеж» та «хакнути» той 1% дій, який відповідає за 99% результату вашого бізнесу. Учасники дізнаються інсайти та кейси роботи компаній після зміни mindset.

Детальніше про спікерку:

Юлія Плієва, експертка зі стратегічного управління бізнесом, фахівчиня в галузі маркетингу та продажів з широким міжнародним досвідом. Членкиня Aspen-спільноти та BMW Foundation Herberd Quandt. Входить у десятки кращих бізнес-леді країни по версії Companion Group (2009 рік). Переможниця у Номінації «Молодий підприємець року в Україні – 2007» Міжнародного конкурсу Ernst&Young.

Має міжнародну сертифікацію з Теорії Обмежень (ТОС) міжнародної сертифікаційної організації ТОСІСО та Goldratt Schools. Дипломована керівниця/членкиня наглядових рад Ukrainian Corporate Governance Academy.

В Apple Consulting® займається операційним управлінням та стратегічним розвитком компанії, що дозволяє компанії впродовж 23 років утримувати провідні позиції на ринку України та за її межами.

Запрошуємо до участі у вебінарі!

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Протягом двох місяців заплановано проведення понад 30 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів.

Програма курсу орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше запитань і уваги слухачів попередніх зустрічей. Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Вперше у рамках проєкту – тема зеленого (сталого) повоєнного відновлення України,  розвитку крафтового виробництва.

Онлайн-заходи відбуватимуться до 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.