29 листопада під час чергової експертної зустрічі спільного проєкту Запорізької і Волинської ТПП учасники дізнаються, як залучити гранти для розвитку бізнесу.

Вебінар відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00. Тривалість  – 2 години.

Спільний проєкт Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Спікерка:

Ірина Деркач, експерт з фандрейзингу та грантрайтингу, керівниця консалтингової агенції «Офіс перспективного розвитку».

Державні і міжнародні програми пропонують сьогодні бізнесу широкі можливості для отримання зовнішнього фінансування на реалізацію проєктів розвитку.

Як скористатись цими інструментами – дізнаємось під час вебінару.

«Особливо важливо залучати ці ресурси для розвитку бізнесу у складні часи, коли така підтримка дуже цінна.

У відкритому доступі є багато загальної інформації щодо грантів, фандрейзингу. А ось практичних знань щодо написання грантів, які будуть підтримані донором, – не вистачає.

Дуже часто підприємство має просто ідею, але цього замало. Спочатку треба підготуватись до грантової роботи, щоб ця бізнес-ідея була трансформована у бізнес-модель. Тоді можна приступати до пошуку програм, аналізувати і відбирати найбільш відповідні. Тільки після цього – переходити до роботи з аплікаційними формами», – зазначає Ірина Деркач.

Бажаєте отримати практичні поради щодо залучення грантів? – Запрошуємо до участі у вебінарі!

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Протягом двох місяців заплановано проведення понад 30 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів.

Програма курсу орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше запитань і уваги слухачів попередніх зустрічей. Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Вперше у рамках проєкту – тема зеленого (сталого) повоєнного відновлення України,  розвитку крафтового виробництва.

Онлайн-заходи відбуватимуться до 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.