Інтернаціоналізація – це не тільки про експорт. 8 грудня запрошуємо на вебінар, який допоможе компаніям обрати свою стратегію міжнародної співпраці. Захід відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00. Тривалість  – 2 години.

Вебінар є частиною спільного проєкту Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

СЕО Українського кластерного альянсу, модератор заходу Олександр Юрчак зазначає: Інтернаціоналізація – вибір стратегій та їх реалізація.

«Інтернаціоналізація це не тільки про експорт. В червні 2022 Український кластерний альянс випустив стратегію Інтернаціоналізації, яка пропонує щонайменше 4 опції міжнародної співпраці – крім експорту, це може бути також інтеграція в міжнародні ланцюги доданої вартості, субпідряди або аутсорсинг, співпраця в великих консорціумах в дослідницьких проєктах. Сьогодні опцією є також співпраця з міжнародними компаніями в проєктах Відновлення України. Все залежить від вашої стратегії інтернаціоналізації. Отже, як оцінити власну готовність й вибрати одну чи декілька можливих опцій?».

Детальніше про модератора:

Олександр Юрчак – генеральний директор Асоціації підприємств промислової автоматизації України, СЕО Українського кластерного альянсу, координатор руху «Індустрія 4.0 в Україні». Експерт з питань стратегічного планування, розвитку бізнесу та інновацій в промислових хай-тек сегментах. З 2011 працює як бізнес-консультант в сфері стратегічного маркетингу та менеджменту на В2В ринках, керує консалтинговим агентством B2B Ray.

 

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Програма безкоштовної серії вебінарів орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням зовнішньоекономічної діяльності, маркетингу, онлайн-інструментам просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейсам ефективного управління, податкам і фінансам. Вперше у рамках проєкту – тема зеленого (сталого) повоєнного відновлення України.

Онлайн-заходи відбуватимуться до 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.