16 січня 2024 року ми провели другий тренінг в рамках заходу “Продажі в торговому залі (В2С)”, організований Волинською торгово-промисловою палатою за підтримки Програми “USAID Конкурентоспроможна економіка України”.
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
Були пропрацьовані на практиці етапи закриття продажів, адже не всі знали не агресивні методи спілкування з клієнтом, що не купив у нас сьогодні товар/послугу – «відкриті двері», що є ефективним у продажах B2C.
![👨💼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9a/1/16/1f468_200d_1f4bc.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Ми вдячні тренерам та учасникам за активну участь та нашому постійному надійному партнеру Рестпарк кейтеринг. Луцьк.
Наступний івент “Он-лайн продажі” ( 23 та 30 січня 2024 р.) обіцяє бути теж захоплюючим та цікавим, тому приєднуйтесь до заходу, де ви знову матимете можливість отримати нові знання, обмінятися думками та познайомитися з цікавими людьми. ![🚀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc6/1/16/1f680.png)
![🚀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc6/1/16/1f680.png)
Реєстрація за посиланням https://vcci.com.ua/zayavka-na-uchast/
Чекаємо вас на наших майбутніх подіях!
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.