Експертиза документів і видача висновків про істотну зміну обставин (hardship)

 

В умовах карантину або іншої критичної ситуації може скластися ситуація коли сторонам, які уклали договір раніше, вже не вигідно продовжувати його виконання. У такому випадку зацікавлена сторона може ініціювати зміну або розірвання договору.

• Згідно зі ст. 652 Цивільного кодексу України зміна обставин є істотною, якщо вони змінились настільки, що, якби сторони могли це передбачити, вони не уклали б договір, або уклали б його на інших умовах. Розірвати або змінити договір можна за згодою сторін або на підставі судового рішення.

• Якщо вам необхідно підтвердити, що обставини для вас змінилися істотно, зачіпаються ваші майнові інтереси і ви не могли це передбачити при укладанні договору, вам у нагоді стане висновок Волинської торгово-промислової палати про підтвердження настання істотної зміни обставин. Звернувшись до Палати ви можете розраховувати на індивідуальний підхід, експертний аналіз ваших зобов’язання та як підсумок вичерпний документ, що буде враховувати актуальну судову практику.

• Висновок буде ґрунтовним аргументом у переговорах з контрагентами по приведенню договору у відповідність з обставинами, що змінилися або може стати важливим доказом вашої позиції в суді.

Войло Інна Іванівна

Войло Інна Іванівна

Юрисконсульт

тел:

(0332) 24-05-55

(050) 666-50-08

e-mail: 

i.vojlo@vcci.com.ua

E-mail:

info@vcci.com.ua

Телефон:

+38 (0332) 240555

Адреса:

м. Луцьк, Київський майдан, 7