Чому варто брати участь у Fast Textile?

– тканини прямо від виробників;15
– привабливі ціни;
– останні тенденції майбутнього сезону: візерунки, кольори, структури, сировина;
– багата пропозиція нових моделей швейних аксесуарів;
– участь у текстильному форумі.

Під час заходу будуть створені спеціальні промислові зони: тканини / трикотажні тканини, аксесуари / аксесуари, пряжа, машини, послуги, домашній текстиль.

Під час цьогорічного ярмарку заплановано численні семінари та додаткові заходи (швейні майстерні, курс з декорування одягу, курс дизайну одягу, майстерня фрезерних виробів).

Основна мета ярмарку – створити простір, що забезпечує торговельні відносини між експонентами та виробниками одягу.
Ви маєте можливість побачити тенденції сезону 2019/2020 та дізнатися про новітні технології, що застосовуються в текстильній галузі.

Під час виставки проходитиме Текстильний форум, який включає численні лекції та лекції, присвячені технологіям та спеціалізованим стратегіям, що застосовуються в текстильній галузі.
Вам це дасть чудову можливість взяти участь у дискусійних панелях та обмінятися досвідом у сфері проведених заходів.

Вартість поїздки складає: 1 440 грн., що включає в себе проживання 2 доби в двомісних номерах зі сніданком (готель уточняється); проїзд автобусом за маршрутом Луцьк-Варшава-Луцьк, пішохідна екскурсія старим містом Варшава, супровід керівника групи; оргвитрати палати.

Виїзд на виставку планується 19 листопада 2019 р., повернення 21 листопада 2019 р.

Заявки на участь приймаються Волинською ТПП до 11 листопад 2019 р. Бажаючих взяти участь у поїздці просимо зареєструватись за посиланням
Тел. (050) 666 5008; (050) 9515203; (0332) 77-05-321