10 березня 2017 р. для представників ділових кіл України, зацікавлених у співробітництві з Китаєм, Китайська Торгова Асоціація, Міжнародна громадська організація «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва» разом з Центром зовнішньої торгівлі Китаю (м.Гуанчжоу) організовують відео-міст Львів-Гуанчжоу: “Кантонський Ярмарок: нові можливості для українського бізнесу”.

Учасники заходу отримають актуальну інформацію від експертів про організацію бізнесу з Китаєм, зможуть особисто поставити свої запитання організаторам Кантонського Ярмарку та дізнатися про можливості, який він надає для розвитку бізнесу з Китаєм, процедурні та організаційні моменти участі у ньому.

Захід відбудеться у Конференц-залі готелю Цитадель Інн (м. Львів, вул. Грабовського, 11, початок о 10.00) під патронатом голови Львівської обласної державної адміністрації та при сприянні робочої групи з питань співпраці м.Львова з містами Китайської Народної Республіки та Радника з торгово- економічних питань Посольства Китайської Народної Республіки в Україні.

Експерти заходу – представники компаній Fialan та Пан Укрейн.

До уваги потенційних учасників заходу:

  1. Реєстрація відбуватиметься до 7 березня 2017 року (до 18.00).

Запити можливо надсилати за адресою:

e-mail: shvets@cca.com.ua, контактний тел. (044) 586-48-85.

  1. Для реєстрації у заході необхідно надіслати скан-копію візитівки.
  2. Участь у заході безкоштовна, кількість учасників обмежується можливостями залу (100 місць).
  3. Переклад з китайської на українську – послідовний.

Будемо раді Вашій участі у відео-мості.

Порядок денний