Засвідчення документів, пов’язаних із здійсненням зовнішньоекономічної діяльності (документів комерційного характеру)

 

Процедура підтвердження дійсності виданих підприємствами та організаціями або державними установами, представництвами іноземних суб’єктів господарської діяльності, що зареєстровані на території України оригіналів документів комерційного характеру для надання їх іноземним контрагентам.

Засвідчення документів, пов’язаних із здійсненням зовнішньоекономічної діяльності (документів комерційного характеру) належить до статутних функцій Торгово-промислової палати України, регіональних ТПП, послуги з надання якої здійснюються згідно з встановленими тарифами.

Тарифи на послуги із засвідчення документів, пов’язаних із здійсненням зовнішньоекономічної діяльності (документів комерційного характеру), передбачають звичайний (протягом 3 робочих днів) та терміновий (до 1 робочого дня) порядок засвідчення.

При терміновому порядку засвідчення документів вартість послуги визначається з урахуванням коефіцієнта «2»

Для засвідчення документів необхідно подати:

  • Заява для засвідчення документів, пов’язаних із здійсненням зовнішньоекономічної діяльності (документів комерційного характеру) ОБОВ’ЯЗКОВО при зверненні з 01.01.2018р.
  • Довіренність для представника Заявника, який звертається за засвідченням документів пов’язаних із здійсненням зовнішньоекономічної діяльності (документів комерційного характеру) в ТПП.

 

Контактна особа:Юлія Олімпіюк тел.+38 050 66 65 008

Войло Інна Іванівна

Войло Інна Іванівна

Юрисконсульт

тел:

(0332) 24-05-55

e-mail: 

i.vojlo@vcci.com.ua

E-mail:

info@vcci.com.ua

Телефон:

+38 (0332) 240555

Адреса:

м. Луцьк, Київський майдан, 7