Шановні колеги!

Торгово-промислова палата України – це сучасна динамічна організація з високим авторитетом і солідною репутацією, яких вона досягла завдяки тому, що активно допомагає розвитку бізнесу. Волинська ТПП, як частина цієї системи – міцне об’єднання промисловців і підприємців, членами якої є більше 200 суб’єктів господарювання різних форм власності, кількість яких постійно зростає, оскільки згуртованість бізнесу дає можливість ефективніше відстоювати свої інтереси. Саме з цією метою Волинська торгово-промислова палата встановила і підтримує тісні контакти з державними інституціями, органами місцевого самоврядування, недержавними організаціями, в тому числі іноземними та міжнародними.

Ми прагнемо найповніше задовольнити запити підприємств і підприємців, даючи їм широкий спектр професійних послуг, продовжуючи кращі традиції торгово-промислових палат світу.

Ми раді бачити Вас нашими партнерами, котрим Палата буде надійним помічником у бізнесі!

Торгово-промислові палати створюються з метою сприяння розвитку народного господарства і національної економіки, її інтеграції у світову господарську систему, формуванню сучасних промислової, фінансовий і торгової інфраструктур, створенню сприятливих умов для підприємницької діяльності, усебічному розвитку усіх видів підприємництва, не заборонених законодавством України, науково-технічних і торгових зв`язків між українськими підприємцями і підприємцями закордонних країн.

(Закон України “Про торгово-промислові палати в Україні”)

лого Луцький НТУ 2021 (UKR) повна назва
VNU_logo_horizon