![📅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7e/1/16/1f4c5.png)
![🔍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f50d.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Учасники мали можливість поділитися власним досвідом та вдосконалити навички під час практичних вправ.
![🚀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc6/1/16/1f680.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![🌈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t13/1/16/1f308.png)
![🔜](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdf/1/16/1f51c.png)
![📆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tff/1/16/1f4c6.png)
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.