(30 – 31 січня 2020 р.)

це демонстрація найширшого асортименту сільськогосподарської техніки, засобів для сільськогосподарського виробництва і продуктів харчування.

Тема цьогорічного ярмарку – “Сучасні технології для сільського господарства”.

На виставці будуть представлені 6 тематичних секторів:

Секція агротехнології

Найбільший сектор виставки, що представляє машини і обладнання, що застосовуються в агропромисловій галузі і тваринництві.

Секція сільськогосподарських виробників

Презентація пропозицій найбільших агентів сільськогосподарських виробників. Тут ви зможете ознайомитися з добривами, пестицидами, кормами, спеціальними насіннєвими матеріалами, а також, пропозиціями ряду компаній, які обслуговують тваринницький сектор.

Виставка інструментів і запчастин

Виставка присвячена широкому асортименту запасних частин для сільськогосподарської техніки та обладнання, а також інструментів, використовуваних в сільськогосподарських господарствах.

Секція спеціальних послуг

Широкий спектр послуг, що підтримують виробництво, переробку, продаж і дистрибуцію агро харчових товарів, огляд пропозицій установ, що фінансують агропромисловий сектор, забезпечують логістику.

Лісові Технології

Простір присвячено виробникам технологій по догляду та управління лісовими ділянками. Лісозаготівля, транспорт і переробка.

Секція стартапів

Сектор, присвячений стартапам в сільськогосподарській галузі, зосереджений на презентації інноваційних рішень, спрямованих на підвищення ефективності та ергономіки агротехнічних обробок.

Мета виставки полягає в тому, щоб створити простір для ділових зустрічей міжнародного рівня, а також зміцнити існуючі ділові стосунки.

Зареєструватись

Вартість поїздки складає 1200,00 грн. в т.ч. ПДВ з особи та включає в себе: проїзд комфортабельним автобусом по маршруту Луцьк-Варшава-Луцьк, проживання в готелі 1 ніч зі сніданком (двомісне розміщення), супровід керівника.

Наявність біометричного паспорту або шенгенської візи обов’язкова, а також поліс медичного страхування.

Виїзд на виставку планується 30 січня 2020 р. о 6:00 від готелю «Україна» (м. Луцьк вул. Словацького, 2), повернення 31 січня 2020 р.

Заявки на участь приймаються Волинською ТПП до 23 січня 2020 року.

Деталі за тел. (0332) 770532, (050) 4382201