7 жовтня 2016року на засіданні правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців було підписано Угоду про співпрацю між Волинським обласним об’єднанням організацій роботодавців та Волинською торгово-промисловою палатою.
У заході взяли керівники провідних підприємств області та члени правління Об’єднання. Документ про співпрацю підписали: Володимир Цибульський – голова правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців та президент Волинської торгово-промислової палати Олександр Смолич.
Угодою зазначено, що сторони в рамках своєї компетенції сприятимуть суб’єктам господарювання – членам Об’єднання і Палати у розвитку торгово-економічних, науково-технічних та інших ділових зв’язків, виробничої кооперації, прикордонного співробітництва, налагодженню зв’язків з регіонами та Торгово-промисловою палатою України, залучаючи до співробітництва представників малого і середнього бізнесу.
Підписуючи Угоду Володимир Цибульський відмітив, що Волинська торгово-промислова палата є постійним та надійним партнером Об’єднання організацій роботодавців у діловій співпраці.
Для забезпечення виконання Угоди керівництво обох організацій зобов’язалося підтримувати постійні робочі контакти та проводити періодичні зустрічі, консультації для бізнесу щодо спільних проектів з питань розвитку підприємництва.
Члени правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців підтримали підписання даної Угоди.